Kontak

Feesbestuur

Telefoonnommers

Feeskantoor – Telefoon: 013 741 5294

E-posadresse

Feesbestuurder (Andy Lubbe) andy@innibos.co.za
Bemarkings Bestuurder (Sandra Jacobs) sandra@innibos.co.za
Stalletjies & Administrasie (Alison Linde) alison@innibos.co.za
Bemarkingsassistent (Mariolise le Roux) mariolise@innibos.co.za
Borgeskakeling (Pippa Botha) pippa@innibos.co.za
Boeke Innibos (Annemarie van der Walt) annemarie@innibos.co.za
Kunskoördineerder (John Anthony Boerma) johnanthony@artaidafrica.co.za

Posadres

Posbus
7049
Nelspruit
1200

Koop jou kaartjies hier


As jy op die Computicket blad is, “scroll” af tot by FESTIVALS, Kliek op Innibos Digitaal en kry al die vertonings in die rytjie onder die logo!

Het jy al ingeteken vir die Tjirp, Innibos se amptelike nuusbrief?